Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 iş günü içerisinde,  satın aldığınız ürün / ürünlerin renk & beden değişimlerini yapabilirsiniz. Değişim hizmetinden yararlanmak istemeyen, para iadesi isteyen müşterilerimiz ise 7 iş günü içerisinde ürün iadesi gerçekleştirebilirler. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, iade süreniz 15 gündür. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz.

    -İade edeceğiniz ürünü, faturanızın "İade Formu" bulunan nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, Yurtiçi Kargo ile Fatura üzerindeki adrese göndermenizi rica ederiz. İadenizin bize daha sağlıklı ulaşması için gönderinizi Katre Hazır Giyim anlaşması üzerinden yaptığınızdan emin olunuz.

    -İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden Yurtiçi Kargo Takip numarası talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi makbuzunuzu lütfen saklayınız.

    -Kapıda Ödeme işlemlerinin iadesinde İade Formuna Banka Hesap bilgilerinizi (Hesap Sahibi adı Soyadı ve IBAN Numarası) yazmayı unutmayınız.

    -Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir.

İade edilen ürünler eğer karşı ödemeli olarak gönderilmiş ise geliş kargo ücreti kesildikten sonra kalan tutar tarafınıza iade edilecektir.

İade Adresi: 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR